ﺳﻪشنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
|
|

کلان شهرها وتکرار معضل آلودگی هوا ،آیا کسی مسئولیت دارد ؟!

هوای تهران دوباره باعث شد که مسئولان محیط زیست ودیگر نهادهای ذیربط از مردم بخواهند که ا ز خانه ها بیرون نیایند یا  حداقل افراد آسیب پذیر حتما در خانه ها بمانند. به نظر شما این وضع تا چه موقع ادامه خواهد یافت که مردم به جهت آلودگی هوا ناچار شوند در خانه ها محبوس باشند یا اگر وارد جامعه شدند سر از بیمارستان وهزار گرفتاری دیگر در آورند؟

نهادهای رسمی در این خصوص چه  کارهایی را باید انجام دهند که نکرده اند یا چه کارهائی را باید انجام ندهند که اغلب به انجام آن ها مبادرت می ورزند؟

انتهای متن/ کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران

نظرات کاربران

توسط:اسد عباداللهی

چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۲
دیروز رسانه ها نوشتند که سالانه بیش از دو هزار نفر در اثر آلودگی هوا می میرند به نظرم اولین کاری که مسئولان باید انجام دهند این است که مسئولیت خود را در قبال این مرگ ها بپذیرند وخسارات مادی را حداقل به خانواده های متوفی یا به قتل رسیده زیست محیطی بدهند. اگر مدعی العموم خواسته باشند احقاق حقی انجام دهند به نظرم این بهترین موردی است که پیش رویشان است وباید بی درنگ اقدام کنند.

توسط:رضیه بابائی

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲
ای بابا کی دلش به حال مردم می سوزه که زیر آلودگی هوا به تدریج سر از قبرستان در می ارند یا نه. اصلا خود ما مردم چقدر بیرحم شده ایم که برای حیات همدیگه هم که شده حاضر نیستیم قدری استفاده از وسیله های تک سرنشین و یا خودروهای آلوده کننده را کنار بذاریم . در واقع مشکل محیط زیست ما نیز پیوندی عجیب با سست شدن پایه های اخلاقی جامعه ما داره که هیچکی یا خیلی هاسهم خودشون برای رفاه کل جامعه را بر عهده نمی گیرند و هر کس میگه کار من پیش بره نگران دیگران نیستم

نظردهی

نام*
ایمیل
نظر شما*
نظر شما پس از تایید اپراتور نمایش داده خواهد شد

حقوق مردم و حصول توافق هسته ای

دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴

مردم ایران و ظرفیت های فضای سایبری

دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳

هفته دولت و حقوق شهروندان

شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳

حقوق ملت و سیاست خارجی

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲

ارزیابی دولت جدید

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

انتخابات فرارو و نقش ما شهروندان

ﺳﻪشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲

استیضاح وزیر کار

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

روز جهانی حقوق بشر

شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۱